Jaunajā Rīgas teātrī
Miera ielā 58a, Rīgā
Tālr. 67280765
E-pasts kase@jrt.lv
DARBA LAIKS
Kases darba laiks:

O., T., C., P.: stundu pirms izrādes
Sestdien, svētdien - kase slēgta


ATLAIDES
Kamēr valstī tiek saglabāti cilvēku pulcēšanās ierobežojumi, JRT nepiedāvā atlaides biļešu iegādei.

KOLEKTĪVIEM
Ņemot vērā pašreizējos ierobežojumus zāļu piepildījumā, JRT nepiedāvā rezervācijas kolektīviem.

DĀVANU KARTES
Lūdzu ņemt vērā, ka dēļ skatītāju lielā pieprasījuma un daudzām izpārdotām izrādēm, dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta. Jau iegādātām dāvanu kartēm derīguma termiņš šobrīd ir pagarināts par pusgadu.

! Gadījumā, ja izrādi apmeklē cita persona, nevis pats biļetes pircējs, lūdzam uz kase@jrt.lv nosūtīt izrādes apmeklētāja vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

! Lai nodrošinātu skatītāju personu datu pārbaudi, JRT aicina katram skatītājam, nākot uz izrādi, līdzi ņemt personu apliecinošu dokumentu.

! Lai nodrošinātu visas epidemioloģiskās prasības, lūdzam skatītājus ierasties 30 minūtes pirms izrādes sākuma.Tālrunis: +371 67280765
E-pasts : kase@jrt.lv

Kase atrodas administrācijas ēkas 1.stāvā (pa kreisi no ieejas pagalmā).

BIĻETES INTERNETĀ
WWW.ekase.JRT.LV

ATLAIDES

Pastāvīgas atlaides

Invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos atlaide - 30%. Pērkot biļetes internetā, jāizvēlas pensionāru/invalīdu atlaide.

30 % atlaide skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem un pensionāriem.

15 % atlaide ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem).
Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību!

15 % atlaide Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz kādu noteiktu izrādi.

Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.

PAPILDINFORMĀCIJA

Svarīga informācija apmeklētājiem ratiņkrēslos!

Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā. JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Biļetes bērniem

Bērni līdz 2 gadu vecumam izrādes bērniem var apmeklēt bez biļetes (bez nodrošinātas atsevišķas sēdvietas). Izrādēs, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti.

Dāvanu kartes

Ar dāvanu karti norēķināties par biļetēm var gan JRT kasē, gan internetā www.ekase.jrt.lv. Internetā ar dāvanu kartēm var norēķināties tikai par biļetēm, transakcijas maksa jāapmaksā, izmantojot citu apmaksas veidu. Dāvanu karte paredzēta JRT biļešu iegādei. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs gan internetā, gan JRT kasē. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Dāvanu karte ir tikai un vienīgi maksāšanas līdzeklis, kas negarantē iespēju iegādāties biļetes uz noteiktu pircēja izvēlētu izrādi. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.
Lūdzu ņemt vērā, ka dēļ skatītāju lielā pieprasījuma un daudzām izpārdotām izrādēm, dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta.

Kolektīviem

Iespēju robežās JRT piedāvā izrādes apmeklēt arī kolektīviem (apmeklētāju skaits sākot no 20 cilvēkiem).
  • Lai pieteiktu kolektīvu apmeklējumu, jāraksta pieteikuma vēstule Pārdošanas daļas vadītājai Dace Tillerei uz e-pastu: dace@jrt.lv. Katrs pieteikums tiks individuāli izvērtēts, priekšroku dodot sociāli mazaizsargātām auditorijām (studenti, skolēni, skolotāji un pensionāri).
  • Kolektīviem, kas jau pieteikušies rindā uz izrādēm JRT kasē, lūgums atsūtīt rakstisku pieteikumu uz e-pastu: dace@jrt.lv. Arī esošā rinda tiks pārskatīta, balstoties uz iepriekšminēto.
  • Tūrisma aģentūrām un peļņas organizācijām kolektīvu izrāžu apmeklējumu piedāvāt pašlaik nevaram.
  • Biļešu rezervācija kolektīviem pašlaik nav iespējama uz izrādēm LINDA VISTA, VĒSTURES IZPĒTES KOMISIJA, VĒLĀ MĪLA, BALTAIS HELIKOPTERS, KALPA ZĒNA VASARA.SĀKUMS, ZIEDONIS UN VISUMS, DIEVIŅŠ PILLĀ, MEKLĒJOT SPĒLMANI, ZALKŠA LĪGAVA un topošiem jauniestudējumiem, kuri vēl nav teātra repertuārā.
  • Skatītāju grupām, kas ierodas ar autobusu, ir iespējams novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.


Jaunā Rīgas teātra tēla izmantošana citu uzņēmumu aktivitātēs

Biļetes un dāvanu kartes uz JRT izrādēm var tikt izspēlētas / izlozētas konkursos un citās aktivitātēs tikai ar JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar JRT pārdošanas daļas vadītāju Daci Tilleri pa tālruni 67283225 vai e-pastu dace@jrt.lv.

Mīļie skatītāji, lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt!!!