Jaunajā Rīgas teātrī
Miera ielā 58a, Rīgā
Tālr. 67280765
E-pasts kase@jrt.lv
DARBA LAIKS
Klientu atbalsts: 29164535
Darba dienās: 10.00 - 17.00 un brīvdienās stundu pirms izrādes
E-pasts : kase@jrt.lv


! Visas izrādes tiek organizētas ar atvieglotiem drošības pasākumiem. Izrādes var apmeklēt tikai vakcinēti un/vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu ID karti vai Pasi.


! Lai nodrošinātu biļešu un Covid-19 sertifikātu pārbaudi, lūdzam ierasties vismaz 30 min pirms izrādes sākuma.


ATLAIDES
15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem), Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz noteiktu izrādi atlaide 2 biļetēm. Jūlijā piedāvājumā izrāde Latviešu mīlestība 29., 30. jūlijā pl.18.00

30% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos (pērkot biļetes internetā, jāizvēlas pensionāru atlaide).

Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību! Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.

KOLEKTĪVIEM
Par iespēju apmeklēt izrādes kolektīvi, lūgums sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni: 29164535.

DĀVANU KARTES
Dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta. Jau iegādātām dāvanu kartēm derīguma termiņš šobrīd ir pagarināts līdz 2022. gada 30. jūnijam.

PAPILDINFORMĀCIJA

Svarīga informācija apmeklētājiem ratiņkrēslos!

Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā. JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Biļetes bērniem

Bērni līdz 2 gadu vecumam izrādes bērniem var apmeklēt bez biļetes (bez nodrošinātas atsevišķas sēdvietas). Izrādēs, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti.

Jaunā Rīgas teātra tēla izmantošana citu uzņēmumu aktivitātēs

Biļetes un dāvanu kartes uz JRT izrādēm var tikt izspēlētas / izlozētas konkursos un citās aktivitātēs tikai ar JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar JRT pārdošanas daļas vadītāju Daci Tilleri pa tālruni 67283225 vai e-pastu dace@jrt.lv.

Mīļie skatītāji, lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt!!!